Skip Navigation Links2.Bölge Müdürlüğü > Haberler

Bölge Müdürlüğümüz 2017 Yılı Yatırım Bütçesinin İlk Sekiz Aylık Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi…

Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda,  tüm Şube Müdürlerinin katılımıyla 2017 yılı Yatırım Bütçesi kapsamında yürütülen çalışmaların genel değerlendirmesi ve 2017 yılının son dört aylık döneminin planlama toplantısı gerçekleştirildi.

Bölge Müdürümüz Mustafa Bulut Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Bölge Müdür Yardımcısı V. Nurbay Zeki Engin,  Planlama ve Koordinasyon Şube Müdürü Erol Hançer, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Ali Gelekçi, Avcılık ve Yaban Hayatı Şube Müdürü Hidayet Topcu, Milli Parklar Şube Müdürü Adnan Gençer, Bursa Şube Müdürü Ekrem Terzioğlu, Balıkesir Şube Müdürü İlker Baldan, Bilecik Şube Müdürü Nezir Ayhan, Çanakkale Şube Müdürü Mevlüt Özyanık, Yalova Şube Müdürü Nevzat Alğan, Uludağ Milli Park Müdürü Ozan Hacıalioğlu katıldı.

2017 yılı çalışmaları kapsamında; Yatırım Bütçesi, Genel Bütçe ve Döner Sermaye Bütçesi kapsamında yürütülen yatırımlar ve gerçekleşmeleri konusunda değerlendirmeler yapıldı. Toplantıda ayrıca yılsonu itibariyle % 100 oranında yatırım programı gerçekleşmesinin temini bakımından son dört aylık dönemde yapılması gereken çalışmalarda değerlendirildi.

Genel sorun ve sıkıntıların da görüşüldüğü toplantıda Bölge Müdürümüz Mustafa Bulut,  yürütülmekte olan tüm iş ve işlemlerde şeffaflık, hesap verebilirlik ve vatandaş odaklı çalışmalar yapılması hususlarında da talimat verdi.